Второто общинско #състезание по плуване на ученици от 1 до 12 клас #Хасково2025 се провежда днес на Плувен комплекс „Хасково“. Повече от 90 деца се включиха в състезанието в отделните възрастови групи. Заместник-кметът на Община Хасково Мария Вълчева награди победителите в отделните категории. Всички участници получават грамоти, а най-добрите плувци при момчетата и момичетата – медали и сувенири от Второто общинско състезание по плуване- част от Спортния календар на Община Хасково.
Последна промяна: 22 Юни 2025








