Днес, 24 септември 2025 г. в офиса на Областен информационен център – Хасково се проведе среща с представители на местни, регионални и национални медии.
На срещата беше представена информация за концепциите за интегрирани териториални инвестиции (КИТИ) от област Хасково по втората покана за КИТИ, преминали оценката за Административно съответствие и допустимост. Акцентът беше върху най-важните моменти в отделните концепции. Интерес предизвикаха почти всички дейности, включени в тях и ползите за гражданите след осъществяването им.
На медиите бе предоставен и график за провеждане на публичните дискусии по места, както и възможността за включване на заинтересованите страни и широката общественост в процеса на оценка, чрез изразяване на мнение за концепциите в онлайн анкета.








