С тържествена церемония Хасково чества 188 години от рождението на Апостола на свободата Васил Левски.
Кметът на Община Хасково Станислав Дечев и областният управител на Хасково д-р Стефка Здравкова и техните заместници поднесоха цветя в знак на признателност пред безсмъртното дело на Васил Левски. В тържествената церемония участваха военнослужещи и командири от формированията в Хасково и Корен, преподаватели, служители и ученици от СУ „Васил Левски“, общински съветници, представители на политически сили, граждани.
Последна промяна: 18 Юли 2025








