Прескочи към основното съдържание на страницата Прескочи до контекстното меню

Децата от градините в Хасково ще спорят за футболната „Купа Хасково“

Поредното издание на най-забавния футболен турнир „Купа Хасково“ за малчуганите от детските градини ще се проведе тази събота, 16 май, от 13:30 ч. на игрищата в парк „Ямача“.

Турнирът е част от Спортния календар на #Хасково и се организира от Община Хасково и „ФК Хасково Футболен клуб“.

За „Купа Хасково“ на терена ще играят отборите на ДГ №1 „Ян Бибиян“, ДГ №3 „Зорница“, ДГ №18 „8-ми март“, ДГ №19 „Щурче“ и ДГ №20 „Весели очички“ .

От 14:00 часа започват мачовете при шестгодищните.

От 17:00 часа са двубоите за седемгодишните футболни звезди на Хасково.

Последна промяна: 14 Май 2026

Бъдете информирани

Абонирайте се! Получавайте първи всички актуални новини, събития, обяви и съобщения от Община Хасково.

Следвайте ни в социалните мрежи!